Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Więcej w temacie marki Vitberg na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło również sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]