Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz tu

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]