Poznaj historię firmy Vitberg

Poznaj historię firmy Vitberg

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat zajmuje się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]