Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Uzyskaj więcej informacji o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]