Vitberg opinie, Vitberg

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]