Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, wykrawalnię, montownię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]