Jak działa wibroterapia? O urządzeniach marki Vitberg

Jak działa wibroterapia? O urządzeniach marki Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kręgosłupa oraz bóle kończyn. Jedną z metod walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Prace badawcze nad tym sposobem terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i stymulację włókien mięśniowych może wspomóc także proces odchudzania. Terapię wibracjami coraz częściej stosują też sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Wibroterapia w domu z zestawem RAM Vitberg+

Wibroterapia jest jednak osiągalna i dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać we własnym mieszkaniu, bez uciążliwego zapisywania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. Na rynku można znaleźć urządzenia do wibroterapii produkowane przez Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 głównych programów: Relaks, Nogi oraz Kręgosłup, w których można ustawić cztery poziomy intensywności wibracji. Część podstawową można rozszerzyć o dodatkowe moduły: Kolana, Nogi, Metabolizm, Szyja oraz Biodra.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]