„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Kolana lub Szyja. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]