Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Szukasz pomocy szkoły rysunku? Dobrze trafiłeś!

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, wrażliwości i zdolności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Poznań, Kraków, Gdańsk czy Warszawa. Nie brak także kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły oferują również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]