Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Kurs modelowania 3D - ta niezwykła oferta Cię zadowoli.

Świat grafiki nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki preferując wykonywanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już ogromnymi kosztami – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego nauczyciela

Obsługę każdego programu można opanować na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest niezmiernie frustrujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale wymagają dopracowania i proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, żeby był on prowadzony w niewielkich grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i pasjonatów animacji

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś zdolnością pożądaną i poważaną w szczególności w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Znajomość programu Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu amatorzy i artyści chcący spróbować nowych form ekspresji bądź rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]