Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting - poznaj pełną ofertę.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]