Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Skieruj się tutaj po więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, wyśmienicie uwydatniają urodę, są też znakomitym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na wizyty w teatrze i do szkoły

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się motywu serca. Jest on punktem wyjścia do projektowania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale w niezauważalny sposób akcentują prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na wesela, spotkania z ukochanym oraz wielkie wyjścia i rewelacyjnie zgrywają się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – fenomenalny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku obecne są kolczyki serca wytworzone ze srebra i złota. Popularne są także kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają niezwykle efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane drogimi kamieniami, np. cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serca w kolorze rubinowym czy lazurowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych przypadków. Podarowane kochanej kobiecie – dziewczynie, matce albo żonie, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]