biżuteria z koralem, biżuteria srebrna

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wielu ludzi uważa, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini piękna, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral najczęściej występuje w barwach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zaleca się noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]