Wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Jeśli potrzebujesz srebrnego wisiorka, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą zafundować sobie luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, kwadratu itd.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór istnieje także jeśli mówimy tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]