Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Więcej o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Istotne są bowiem zarówno ich projekty, ale także względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo na pewno nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Z tego powodu kupując kolczyki warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o lekko kanciastej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy jednak zaznaczyć, iż kobiety o trochę odmiennej buzi również mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – wszystko zależy od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni jubilera. Największą popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin kamień sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]