Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy zawsze będą udane!

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać praktycznie wszystko, wciąż wiele produktów warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Kupno platynowego pierścionka, broszki lub naszyjnika wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, aby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy kupić obrączki albo pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego obwodu albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Zaprezentuje on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą dodatkowe usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni także obwód bransoletki, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy swój pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu mamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]