Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią amatorzy czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla przeróżnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie Twojej wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie wolno Ci przegapić.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która zapewnia perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, że spływ kajakowy Dunajcem jest nadzwyczaj popularną formą aktywności. W rzece żyją także rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a przepiękne widoki zachwycają. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kamizelki, kaski, wiosła oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba mieć sportowe buty, spodenki i koszulkę do przebrania, a także ręcznik. Oprócz tego przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.