Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Więcej na temat domy drewniane projekty na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Polacy chętnie decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, gdyż mają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają bardzo szybko, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z murowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne prefabrykaty

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z naturalnych składników, dlatego też w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na alergie czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym plusem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]