Do prac hydraulicznych – mufa nierdzewna

Do prac hydraulicznych – mufa nierdzewna

Kup mufę nierdzewną

Podczas konserwacji instalacji wodnej używane są specjalistyczne akcesoria, które ułatwią zrealizowanie całego procesu. Jednym z takich elementów jest mufa nierdzewna. Do jakich prac jest używana i czym się charakteryzuje?

Mufa nierdzewna – ogniwo spajające rurociągi

Mufa nierdzewna jest komponentem spajającym dwa elementy, o profilu tulei. Bardzo często ten moduł ma również nacięty gwint. Na rynku otrzymamy mufy np. o złączach rodzaju 3/4″L-35 (DN-20), 6/4″L-45 (DN-40), 1″L-40 (DN-25) i wiele innych. Używane są z reguły w instalacjach hydraulicznych, ale sposób ich zastosowania może być znacznie szerszy. Żeby złączka odpowiednio spełniała swoje zadania, musi być zrobiona z antykorozyjnego stopu – stali nierdzewnej. Wtedy mamy pewność, że konstrukcja będzie trwała i spełni wszelkie normy jakościowe.

Mufa nierdzewna – z różnych stopów metalu

W sklepach mamy różne typy muf nierdzewnych, które są łączeniem koniecznym w czasie różnych prac hydraulicznych. Mamy do dyspozycji przeróżne rozmiary, które możemy doskonale dobrać do naszych rur. Mufy nierdzewne zrobione są także z różnych stopów metalu, a najlepsze efekty daje stal 316. W jakich sklepach najlepiej kupować elementy niezbędne przy robotach związanych z rurami wodnymi? Duży wybór gwarantują sklepy internetowe. Takie zakupy są niesamowicie komfortowe – nie musisz wychodzić z domu, żeby poznać asortyment, produkty zamawiasz przez internet, a paczkę dostarcza Ci listonosz. Sklepy online gwarantują również korzystne ceny.

FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]