Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Dostawca motoreduktorów - z kompletną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Szerokie stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]