NASTĘPNY MECZ

SPONSORZY

LICZNIK

od 2-11-2008
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj97
mod_vvisit_counterWczoraj232
mod_vvisit_counterTen tydzień97
mod_vvisit_counterTen miesiąc4157
mod_vvisit_counterWszystkie826738
Rodzice Filipa dziękują za pomoc PDF Drukuj Email
środa, 16 stycznia 2013 19:56

Na początku roku prosiliśmy o przekazywanie 1% podatku dla Filipka chorego na niezmiernie rzadką chorobę MUKOPOLISACHARYDOZĘ.

Pisaliśmy o tym TUTAJ

Poniżej zamieszczamy podziękowania od jego rodziców.

Składamy bardzo gorące podziękowania wszystkim osobom, które przekazały 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Uratujmy Życie, by nasz synek Filip mógł otrzymywać bardzo drogi lek hamujący postęp choroby. To dzięki Wam natural viagra możliwe było natychmiastowe rozpoczęcie leczenia i nie zabrakło środków na jego kontynuację. Poza bardzo kosztownym leczeniem Filip potrzebuje rehabilitacji i zakupu vipps certified online pharmacy list sprzętu rehabilitacyjnego. Bez Waszego wsparcia nie jesteśmy w stanie prowadzić dalszego leczenia naszego synka. Jeszcze raz dziękując za okazaną pomoc mamy nadzieję, że i tym razem możemy na Was liczyć.

Z wyrazami wdzięczności

Dorota i Paweł Kmieciak

 

Filip urodził się 16 marca 2010 roku w Łodzi. Przed Bożym Narodzeniem 2011 roku zdiagnozowano u Niego niezmiernie rzadką chorobę MUKOPOLISACHARYDOZĘ. Aby żyć tak, jak inne dzieci, bawić się i po prostu cieszyć pharmacy in canada się dzieciństwem, Filip potrzebuje bardzo drogiego leku hamującego postęp choroby. Poza tym konieczna jest rehabilitacja i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Bez wsparcia rodzice Filipa nie są w stanie prowadzić dalszego leczenia.

Ty też możesz pomóc Filipkowi przekazując 1% swojego podatku. Wystarczy, że podczas wypełniania zeznania rocznego do Urzędu Skarbowego wpiszesz

NR KRS 0000219957

i w rubryce „Cel szczegółowy 1%” -

FILIP GRZEGORZ KMIECIAK.

 

 

 

does lexapro cause hair loss

RAZEM MOŻEMY SPRAWIĆ, ŻE FILIP BĘDZIE UŚMIECHAŁ SIĘ CZĘŚCIEJ!!!